Найчастіші питання / відповіді...
 

4 етапи розрахунку відпускних

Тема: Розрахунок відпускних (Расчет отпускных).

Розрахунок відпускних складається з таких 5 етапів:

01) Визначення розрахункового періоду,

02) Визначення виплат та періодів, що включаються/не включаються до розрахунку середньої заробітної плати за розрахунковий період,

03) Визначення середньоденного заробітку,

04) Визначення суми відпускних.

Далі розберемо кожний з цих етапів.

01. Визначення розрахункового періоду

Розрахунковий період для розрахунку середньої зарплати при оплаті відпускних врегульовано Порядком №100.

Розрахунковий період залежить від того, який період до надання відпустки був відпрацьований працівником та оплачений роботодавцем.

Зазвичай береться розрахунковий період 12 календарних місяців, щоб обчислити середню заробітну плату, коли оплачуються:

01) щорічні відпустки (Щорічна основна відпустка або Додаткова відпустка);

02) навчальна відпустка;

03) творча відпустка;

04) додаткова відпустка працівникам, які мають дітей;

05) компенсація за невикористану відпустку.

 

Цей дванадцятимісячний розрахунковий період закінчується місяцем, що передує місяцю надання відпустки або виплати компенсації за невикористані дні відпустки.

Приклад 01. Працівника прийнято на роботу 01.07.2019. Починаючи з 12.03.2021 працівнику надано щорічну відпустку.

В цьому випадку розрахунковий період для обчислення середньої заробітної плати складається з таких 12 місяців: березень 2020 – лютий 2021.


Можуть бути випадки, коли працівник відпрацював у цього роботодавця менше року. Тоді розрахунковий період буде меншим.

Як правило, в таких випадках середня заробітна плата для оплати відпустки або компенсації за невикористану відпустку обчислюється за фактичний час роботи з першого до першого числа місяця, в якому надається відпустка або виплачується компенсація за невикористану відпустку (абзац другий п. 2 Порядку № 100).

Тоді до розрахунку береться кількість цілих відпрацьованих місяців до місяця надання відпустки, тобто з першого до першого числа місяця (якщо в цьому періоді є хоч один повністю відпрацьований і оплачений календарний місяць).

Приклад 02. Працівника прийнято на роботу 10.10.2020. Починаючи з 05.06.2021 р. працівник йде у щорічну відпустку.

В цьому випадку розрахунковим періодом будуть 7 місяців: листопад 2020 р. – травень 2021 р.


Можлива ситуація, коли працівника прийнято на роботу не з 1 числа місяця, але в перший робочий день такого місяця.

Наприклад, працівника прийнято 03.08.2020 р., а у відпустку він піде у червні 2021 р. Розрахунковим періодом, згідно з другою частиною пункта 2 Порядку №100, має бути серпень 2020 – травень 2021.

А фахівці Мінсоцполітики роз'яснювали ще з 2013 року та пізніше (наприклад, у листі №493/18/99-14 вiд 06.10.2014, читайте текст цього листа >>): якщо працівника прийнято в перший робочий день місяця, який не є першим числом, місяць прийняття на роботу входитиме до розрахункового періоду.

Якщо працівник не відпрацював повністю жодного цілого календарного місяця, то у цього працівника відсутній розрахунковий період для розрахунку відпускних. Середня заробітна плата в такому випадку обчислюється відповідно до третьої частини п. 4 Порядку №100, виходячи з установлених йому в трудовому договорі тарифної ставки, посадового (місячного) окладу. Якщо ж цей оклад менший ніж розмір мінімальної зарплати, то в розрахунок береться розмір мінімальної зарплати, а не окладу.

Мінсоцполітики пропонує для цього випадку формулу розрахунку середньоденної зарплати, де фігурує умовний розрахунковий період тривалістю 12 місяців:

у такому випадку середньоденну заробітну плату розраховують множенням суми окладу на 12 місяців і діленням отриманого результату на кількість календарних днів за мінусом святкових та неробочих (тобто 365 чи 366 днів на рік мінус зазвичай 11 святкових днів [але вам треба перевірити, скільки саме святкових і неробочих днів було у місяцях розрахункового періоду, бо дати Великодня та Трійці постійно змінюються]).

Інші ситуації при визначенні розрахункового періоду для відпускних:

Працівник не мав заробітку в розрахунковому періоді (не зі своєї вини),

• Працівник з відрядною оплатою праці, якщо немає оперативних даних для розрахунку зарплати за останній місяць розрахункового періоду, дивіться роз'яснення >>,

Працівнику надаються невикористані дні щорічної основної відпустки за декілька років,

Працівнику послідовно надають щорічні основну і додаткову відпустки,

Якщо невідома зарплата за останній місяць розрахункового періоду на момент виплати відпускних (тобто зарплату ще не нарахували, відпускні вже треба терміново виплатити за 3 дня до початку відпустку),

Якщо в розрахунковому періоді була відпустка по догляду за дитиною.

 

02. Визначення виплат та періодів, що включаються або не включаються до розрахунку середньої заробітної плати за розрахунковий період

Визначення виплат, з яких розраховується середня зарплата

До розрахунку середньоденної зарплати беруться виплати, які були нараховані на користь працівника за місяці розрахункового періоду (не нараховані протягом звітного періоду, а саме так, як написано в другому абзаці пункту 3 Порядку №100: "Суми нарахованої заробітної плати враховуються у тому місяці, за який вони нараховані".

Згідно з пунктом 3 Порядку №100, для обчислення відпускних та компенсації відпустки у розрахунку беруть участь:

1) "усі суми нарахованої заробітної плати згідно із законодавством та умовами трудового договору, крім визначених у пункті 4 цього Порядку" (до речі, поняття "заробітної плати" досить широке: що до нього входить, прописано в Інструкції зі статистики заробітної плати №5);

2) "виплати за час, протягом якого працівнику зберігається середній заробіток (за час попередньої щорічної відпустки, виконання державних і громадських обов’язків, службового відрядження, вимушеного прогулу тощо) та допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю" (це було процитовано останній абзац пункту 3 Порядку №100, допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю - це лікарняні та допомога по вагітності та пологах.


Як враховуються премії у розрахунку відпускних?

Читайте з прикладами:

Розрахунок відпускних, якщо протягом розрахункового періоду нараховувалися різні премії та виплати за результатами роботи >>.


Періоди, що включаються або не включаються до розрахунку середньої заробітної плати за розрахунковий період

Згідно абзацу шостому п. 2 Порядку № 100, "Час, протягом якого працівник згідно із законодавством не працював і за ним не зберігався заробіток або зберігався частково, виключається з розрахункового періоду".

Ці випадки остаточно не конкретизовано у Порядку №100. Маємо деякі роз'яснення Міністерств з цього приводу. Наприклад, до розрахункового періоду не включаються:

01) час простою не з вини працівника у випадку збереження за ним 2/3 тарифної ставки (з цього приводу є лист Мінпраці №929/13/84-07 від 20.12.2007);

02) відпустки без збереження заробітної плати, надані згідно зі ст. 25 і 26 Закону "Про відпустки" (з цього приводу є лист Мінсоцполітики №1203/13/84-12 від 26.11.2012);

03) відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (шестирічного віку відповідно до медичного висновку).

Які ж періоди часу включаються до розрахункового періоду, крім власне часу нормальної роботи? Це:

01) щорічна відпустка (основна та додаткова),

02) відрядження,

03) відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами,

04) відсторонення від роботи у випадках зазначених у ст. 46 КЗпП,

05) вимушений прогул через незаконне звільнення,

06) виконання державних і громадських обов’язків,

07) збереження середнього заробітку за ст. 119 КЗпП (час військової служби в особливий період),

08) простій із вини працівника,

09) прогул,

10) робота в режимі неповного робочого дня,

11) тимчасова непрацездатність (лікарняні).

 

03. Визначення середньоденного заробітку

Згідно п. 7 Порядку №100 нарахування виплат за час щорічної відпустки, додаткових відпусток у зв'язку з навчанням, творчої відпустки, додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або компенсації за невикористані відпустки, тривалість яких розраховується в календарних днях, провадиться шляхом ділення сумарного заробітку за останні перед наданням відпустки 12 місяців або за менший фактично відпрацьований період на відповідну кількість календарних днів (за винятком святкових і неробочих днів).

Формула така:

Сзп = ЗП / (Дк – Дс – Дпп),

де:

Сзп – середньоденна зарплата для розрахунку відпускних;

ЗП – загальна сума заробітної плати, що нарахована у розрахунковому періоді;

Дк – кількість днів календарних у розрахунковому періоді;

Дс – кількість днів святкових і неробочих  у розрахунковому періоді;

Дпп – кількість днів протягом яких працівник не працював згідно із законодавством і за ним не зберігався заробіток або зберігався частково.

Дивіться сторінку Розрахунок середньої зарплати для відпускних >>.

 

04. Визначення суми відпускних

Для визначення суми відпускних треба середньоденний заробіток помножити на кількість календарних днів відпустки.

Різні ситуації обчислення сум відпускних розглянуті на сторінці Приклад розрахунку відпускних ( Пример расчета отпускных).

Можете використовувати Калькулятор відпускних

Додатково:

01) Як відобразити відпускні в звіті ЄСВ ( Отпускные в отчете ЕСВ),

02)  Графік відпусток ( График отпусков),

03)  Калькулятор розрахунку компенсації за невикористану відпустку ( Калькулятор расчета компенсации за неиспользованный отпуск).

04)  Калькулятор розрахунку лікарняних онлайн ( Калькулятор расчета больничного онлайн),

05)  Калькулятор розрахунку декретних онлайн ( Калькулятор расчета декретных онлайн),

06) Додаткова відпустка при народженні дитини батькові.

↓ Скачайте безкоштовні довідники ↓

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Найчастіші питання...
 
 
 

© 2023 Бухоблік - buhoblik.org.ua