Приклад витяга з протоколу засідання профспілки пpо узгодження запровадження тa умов заcтосування підсумованого обліку робочого часу тa графіків змінності

Тема: Підсумований облік робочого часу (Суммированный учет рабочего времени), Змінний графік роботи (Сменный график работы), Графік змінності (График сменности).

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ
ПРАЦІВНИКІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ
ВАТ «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЕЛЕВАТОР»

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

26.11.2007 № 15
м. Запоріжжя

Засідання профспілкового комітету

Голова – Савченко М. І.
Секретар – Довгань Г. П.
Присутні члени профспілкового комітету: Біла З. Г., Рибчинська К. П., Федорчук В. П.
Запрошені – Голуб Т. П.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Узгодження запровадження та умов застосування для працівників служби охорони підсобного господарства підприємства режиму підсумованого обліку робочого часу і графіків змінності на I квартал 2008 р. (інформація головного економіста Голуб Т. П.).

СЛУХАЛИ:

Голуб Т. П. – виступила з інформацією про заявку голови правління акціонерного товариства про узгодження запровадження та умов застосування для працівників охорони підсобного господарства підприємства режиму підсумованого обліку робочого часу і графіків змінності.

ВИСТУПИЛИ:

Біла З. Г. – розповіла про необхідність охорони підсобного господарства підприємства, про особливості та умови роботи працівників цієї служби.

Федорчук В. П. – довів до відома присутніх положення законодавчих актів, що регламентують роботу працівників служби охорони, і відповідність документів, поданих на узгодження, законодавству України.

УХВАЛИЛИ:

Погодити запровадження та умови застосування для працівників служби охорони підсобного господарства підприємства режиму підсумованого обліку робочого часу з квартальним обліковим періодом і графіки змінності для цих працівників на I квартал 2008 р.

Голова 

Савченко 

М. І. Савченко 

Секретар 

Довгань 

Г. П. Довгань 

З оригіналом згідно: 

Секретар 

Довгань 

Г. П. Довгань 

26.11.2007

Інші сторінки за темою:

01) Правила внутрішнього трудового розпорядку.

02) Графік відпусток (График отпусков)

↓ Скачайте довідники ↓

 
 
 
 
 
 
 
 
 

© 2023 Бухоблік - buhoblik.org.ua