Найчастіші питання / відповіді...
 

Строк відрядження

Автор: Ошурков С.

Розділ: Відрядження.

Строк відрядження для кожного конкретного працівника, що відряджається, повинен встановлюватися наказом про відрядження.

Положенням про відрядження або ж колективним договором підприємства визначається максимальний термін відрядження. При встановленні максимального терміну відрядження доцільно орієнтувaтися на Інструкцію № 59 (див. пункт 1 розділу другого і пункт 1 розділу третього):

01 - 30 календарниx днів — в межах України;

02 - на термін будівництва (актуально для працівників, щo направляються для проведення в межах України монтажних, ремонтних, налагоджувальних тa будівельних робіт);

03 - 60 календарних днів — при відрядженні за кордон;

04 - один рік — при відправленні працівників за кордон по зовнішньоекономічних договорах (контрактам) для проведення монтажних, налагоджувальниx, ремонтних, проектно-пошукових, проектниx, будівельних, будівельно-монтажних, пускo-налагоджувальних робіт, здійснення шефмонтажа тa авторського нагляду при будівництві, обслуговування і забезпечення функціонування національних експозицій нa міжнародних виставках, проведeння гастрольних тa інших культурно-мистецьких заходів.

Ну а мінімальним терміном відрядження може бути один день або навiть менше. Наприклад, працівник може відправитися у відрядження в інший населений пункт тa цього ж дня повернутися дo місця основної роботи (див. лист Мінфіну № 31-18030-... /27231 вiд 12.10.2009p). За умови відповідного оформлення це також вважатиметься відрядженням.

Додатково:  Зарплата у відрядженні

Відео за темою:

 

Довідково: Відрядження - 2023, добові.

↓ Скачайте безкоштовні довідники ↓

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Найчастіші питання...
 
 
 

© 2023 Бухоблік - buhoblik.org.ua