Часто задаваемые вопросы...
 

Як у сервісі "СОТА" здати звіт по ЄСВ в податкову в електронному вигляді

Теми: ЄСВ (ЕСВ), Звіт по ЄСВ (Отчет по ЕСВ), Електронна звітність (Электронная отчетность).

Розглянемо детально, як здати звіт по ЕСВ в податкову в популярному сервісі електронної звітності "СОТА" (всі характеристики цієї системи дивіться в Огляді системи СОТА).

Прості попередні дії у цьому сервісі електронної звітності розглянуті на сторінках:

 Вхід у СОТА - Реєстрація у персональному кабінеті.

 Другий та інші повторні запуски "СОТА" після реєстрації.

 Реєстрація підприємства в "СОТА".

 Вхід у "СОТА" за номером телефона.

Увійдіть y сервіс "СОТА". У Головному меню оберіть "Єдиний внесок (додаток 4)".

У вкладці "Дод.4 ПФУ", що відкрилася оберить місяць та рік у верхньому рядку. Починати заповнення звіту краще з Таблиці 6. Натисніть мишкою на радок "Таблиця 6. Відомості про...":

Після відкриття (якщо ви готуєте звіт перший раз і не копіювали звіт з попереднього місяця) Таблиця 6 буде порожньою. Щоб створити запис для кожного працівника натисніть іконку "Додати запис".

<

Для кожного запису вам треба обрати індивідуальний податковий номер працівника та заповнити інші поля.

Обираючи ІПН працівника, по опиняєтесь у довіднику співробітників. Цей довідник требі заповнити, коли першого разу формуєте звіт з ЄСВ. А наступного разу лише додавати нових працівників, якщо вони з'являться. Щоб додати у довіднику нового працівника натиснить на іконку "Додати" у верхньому рядку вікна, що відкрилося та заповнити інформацію стосовно цього працівника.

 

Після заповнення рядків стосовно всіх ваших працівників натисніть іконку "Зберегти" та закрийте Таблицю 6.

Після збереження таблиці 6 ви побачите структуру звіту. Якщо потрібно, заповните Таблицю 5 (дії - аналогічні заповненню Таблиці 6), а потім перейдіть до основної Таблиці 1.

Ви побачите, що Таблиця 1 майже повністю автоматично звормована на підставі даних, що ви ввели в Таблиці 6. Вам залишиться заповнити рядок "Штатна чисельність працівників" (відмічена червоною стрілкою на малюнку) та трохи вище - рядок "Середньооблікова кількість штатних працівників ..." та оглянути звіт (додатково дивіться добірку Штатний розпис).

Натисніть знизу вкладку помилки, щоб перевірити Таблицю 1. Якщо помилки неважливі (як, наприклад "Введіть найменування банку"), то вони будуть написані зеленим кольором. Важливі ж помилки будуть написані червоним кольором. Якщо помилок немає, або всі вони виправлені, натисніть на іконку "Зберегти" у верхній частині екрану та закрийте Таблицю 1.

Після цього вам залишається лише оглянути так званий "яклик", тобто Перелік таблиць звіту. нариснить мишкою на нього.


Після цього  все готово для відправки звіту. Натисніть мишкою на верхній рядок звіту ЄСВ. Після цього натисніть знизу на вкладку "Наступні дії".

 

Коли вкладка "Наступні дії" розкриється, натисніть "Передати звіт на підпис".

Введіть пароль до свого електронного сертифікату, після чого відправте звіт до контолюючого органу (замість напису "Передати звіт на підпис" у вкладці "Наступні дії" з'явиться напис "Відправити звіт до контолюючого органу").


Інші стopінки за темою:

↓ Скачайте бесплатные справочники ↓

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Часто задаваемые вопросы...
 
 
 

© 2021 Бухучет buhoblik.org.ua