Найчастіші питання / відповіді...
 

Повідомлення про індексацію мінімальної зарплати та пенсії з липня 2014

Тема: Індексація зарплати (Индексация зарплаты).

У липні в Україні проіндексовано пенсії. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова. Зокрема, вона зазначила, що їх проіндексовано на показник інфляції, який у травні склав 10,4%.

Зокрема, у липні для пенсії у розмірі 1500 грн, яка не підвищувалась з грудня 2013 року, розмір індексації становить 98,70 грн. (949 х 10,4%).

Усього ж індексацію у цьому місяці проведено для 2,8 млн. пенсіонерів на загальну суму 276,4 млн.  грн.

У Мінсоцполітики нагадують, що згідно з Порядком проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 р. № 1078, пенсія індексується у місяці наступному за місяцем опублікування індексу цін та у межах прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (на сьогодні – 949 грн.).

Індексація проводиться автоматично непрацюючим пенсіонерам, а працюючим -доходи індексуються за місцем роботи. Якщо заробітна плата працюючого пенсіонера менше прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, після надання інформації про доходи, пенсія може бути проіндексована з урахуванням отриманої заробітної плати, повідомляють у Мінсоцполітики.

Згідно з Порядком проведення індексації, індексації не підлягають пенсії, основний розмір яких не перевищує прожитковий мінімум. 

Первоисточник: http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/article?art_id=163620&cat_id=107177

↓ Скачайте безкоштовні довідники ↓

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Найчастіші питання...
 
 
 

© 2022 Бухоблік - buhoblik.org.ua