БУХУЧЕТ: ФОРУМ НАЛОГИ УЧЕТ РАБОТНИКИ РАСЧЕТЫ

Питання 8 вебінару Черкаського ГУ ДФС про декларацію про доходи за 2016 рік

Чи потрібно вказувати фізичній особі - підприємцю, який перебуває на загальній системі оподаткування, у декларації про майновий стан і доходу суму отриманої у 2016 році пенсії, якщо так, то у якому розділі декларації?

Відповідно до п.п. 165.1.1 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються суми пенсій (за виключенням якщо їх місячний розмір перевищує десять розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність). Тому у декларації про доходи фізичної особи-підприємця сума отриманих пенсій не зазначається.

Важные и популярные страницы / Важливі та популярні сторінки:

rp015901 Сборник "НДФЛ в Украине" / rp015901 Добірка "ПДФО (прибутковий податок)".

rp015901 Форма 1-ДФ / rp015901 Звіт 1-ДФ).

rp015901 Декларация о доходах / rp015901 Декларація про доходи).

rp015909 Часто задаваемые вопросы по НДФЛ / rp015910 Питання, що часто ставляться про ПДФО.

rp015901 Сборник "Военный сбор" / rp015901 Добірка "Військовий збір".

Получайте новости: