БУХУЧЕТ: ФОРУМ НАЛОГИ УЧЕТ РАБОТНИКИ РАСЧЕТЫ

Питання 2 вебінару Черкаського ГУ ДФС про декларацію про доходи за 2016 рік

Якщо я працюю у 2016 році за основним місцем роботи та сумісництвом, чи потрібно мені подавати декларацію?

Ні, не потрібно. Відповідно до п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу.

Важные и популярные страницы / Важливі та популярні сторінки:

rp015301 Сборник "НДФЛ в Украине" / rp015301 Добірка "ПДФО (прибутковий податок)".

rp015301 Форма 1-ДФ / rp015301 Звіт 1-ДФ).

rp015301 Декларация о доходах / rp015301 Декларація про доходи).

rp015309 Часто задаваемые вопросы по НДФЛ / rp015310 Питання, що часто ставляться про ПДФО.

rp015301 Сборник "Военный сбор" / rp015301 Добірка "Військовий збір".

Получайте новости: