Часто задаваемые вопросы...
 

Порядок заповнення реєстру податкових накладних

V. Порядок здійснення уточнення показників

Teми: ПДВ (НДС), Реєстр податкових накладних (Реестр налоговых накладных), Податкова накладна (Налоговая накладная).

1. Платники податку за звітний (податковий) період визначають підсумки щодня зареєстрованих операцій та окремо визначають підсумки для уточнюючих розрахунків за кожним розділом.

2. При виправленні помилки методом „сторно” до Реєстру одночасно вноситься два записи: помилковий запис із знаком „-” та правильний запис із знаком „+”.

Метод „сторно” здійснюється шляхом зворотного запису на величину помилки в тому звітному періоді, у якому вона виявлена. При здійсненні такого зворотного запису платником податку: в колонці 1 розділів І та/або ІІ Реєстру зазначається порядковий номер запису; в колонках 2 - 6 розділу І та/або колонках 2 - 7 розділу ІІ Реєстру дублюються реквізити документа, кількісні показники якого сторнуються; у відповідних колонках 7 - 12 розділу І та/або колонках 8 - 16 розділу ІІ Реєстру кількісні показники зазначаються з відповідним знаком „+” чи „-”. При цьому, якщо виправлення помилки потребує подання платником податку уточнюючого розрахунку, то до виду документа додається літера „У” (наприклад: ПНПУ). Крім того, запис щодо включення показників такого документа до уточнюючого розрахунку зазначається окремим рядком у рядку „З них включено до уточнюючих розрахунків за звітний період” Реєстру.

↓ Скачайте бесплатные справочники ↓

Часто задаваемые вопросы...
 
 
 

© 2019 Бухучет buhoblik.org.ua