Справочник
бухгалтера
    Календарь
бухгалтера
    Примеры
документов
    Тематические
сборники
    Налоговые
ориентиры
    Видео для
бухгалтера
   
  Часто задаваемые вопросы...
 

Приклад заповнення декларації про доходи за 2015 рік особи, яка провадить незалежну професійну діяльність та працює на спрощеній системі оподаткування

Приклад заповнення декларації про доходи за 2015 рік особи, яка провадить незалежну професійну діяльність (приватний адвокат) та одночасно здійснює підприємницьку діяльність на спрощеній системі оподаткування

Теми: ПДФО (НДФЛ), Декларація про доходи (Декларация о доходах).

Приклад. Протягом 2015 р. приватний адвокат, який одночасно здійснює підприємницьку (відмінну від адвокатської) діяльність на спрощеній системі оподаткування, отримав загальний дохід у сумі 1 206 690 грн. і здійснив витрати у сумі 298 507,15 грн. (а саме: на придбання товарно-матеріальних цінностей — 17 000 грн., на оплату праці найманих працівників — 41 670 грн., на інші витрати — 239 837,15 грн., у тому числі на сплату єдиного внеску — 81 866,33 грн.). У звітному році приватний адвокат працював 11 місяців.

Така фізична особа заповнює Декларацію так само, як і приватний нотаріус (приклад заповнення на с. 60).

При цьому при визначенні «Категорія платника» така фізична особа проставляє позначку Х в клітинці «особа, яка провадить незалежну професійну діяльність».

У рядку 10 Декларації зазначається загальна сума доходів, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу, що розраховується як сума значень рядків 10.1 — 10.9 Декларації (908 182,85 грн.).

Суму доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності на спрощеній системі, така особа зазначає у рядку 11.1 розділу ІІ Декларації (470 000 грн.).

У рядку 12 Декларації зазначається сумарний підсумок усіх видів доходів, отриманих платником податку протягом звітного року, — 1 378 182,85 грн. (908 182,85 грн. + 470 000 грн.).

При цьому зауважимо, що у рядку 11.1 розділу ІІ Декларації сума доходу проставляється довідково і не звільняє платника єдиного податку від обов’язку подання Декларації платника єдиного податку.

Отже, при заповненні рядка 11.1 розділу ІІ Декларації обов’язково подається Декларація платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця.

↓ Скачайте бесплатные справочники ↓

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Часто задаваемые вопросы...
 
 
 

© 2018 Бухучет buhoblik.org.ua

Форма 1-ДФ с примерами заполнения
     

Часто задаваемые вопросы:

  Что облагается HДФЛ, а что нет
  О фoрме 1ДФ
  O декларировании доходов
  О налоговой социальной льготе
  O предпринимателе на общей системе
  О военном сборе
  O едином социальном взносе
  О налоге на прибыль
  O едином налоге
  Остальные вопросы...

Популярные сборники:

  НДФЛ - изменения и разъяснения
  Единый социальный взнос
  НДС
  Налог нa прибыль

Другие сборники ...

Календари бухгалтера, предпринимателя, кадровика...
 
"Шпаргалки" для бухгалтера
 
Подробнее > > >

↓ Скачайте справочники ↓

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.