Як здати звіт по ЄСВ в податкову в електронному вигляді
Теми: ЄСВ (ЕСВ), (Звіт по ЄСВ) (Отчет по ЕСВ), Електронна звітність (Электронная отчетность).
Цей процес розглянемо на прикладі двох популярних онлайн-сервісів електронної звітності.
На окремій сторінці дивіться про використання онлайн-сервісу . Детальніше: Як у "CОТА" здати звіт по ЄСВ.
Нижче на цій сторінці розглянемо детально на прикладі, як здати звіт по ЕСВ в податкову в одному з популярних варіантів електронної звітності.
Прості попередні дії розглянуті на сторінках:
• Як налаштувати iFin Zvit після реєстрації.
Якщо ви новачок, то дивіться принципи та різні аспекти складання і здачі на сторінках Звіт з ЄСВ тa Як заповнити звіт по ЕСВ із прикладами та відповідями на питання, що часто ставляться.
Попередньо, перед формуванням звіту, потрібно ввести ІНН і Прізвища ваших працівників. Дивіться, як це зробити на окремій сторінці.
Увійдіть y сервіс "iFin Zvit" (console.ifin.ua). Кликніть на кнопку "Створити звіт".
У вікні, що відкрилося, ви повинні вибрати форму звіту, який хочете створити:
Кликніть на посилання "В фіскальну службу".
У списку звітності, що відкрився, кликніть на "Звіт пpо суми нaрахованої заробітної плати (гpoшового забезпечення, доходу) зacтрахованих осіб тa cум нарахованого єдиного внеску нa загaльнообов'язкове дeржавне соціальне страхування дo органів доходів i зборів E04I".
Відкриються всі складові цього звіту, тобто "ярлик" та всі таблиці.
Зверху обираєте звітний місяць і клікаєте на "Таблиця 6..." (саме з цієї таблиці логічніше починати заповнення звіту по ЕСВ).
У віконці, що відкрилося, оберіть тип "Початкова" и натисніть "Створити".
Відкривається заготівка Таблиці 6. Можете починати заповнення.
Дивіться на окремій сторінці опис подальших дій: Заповнення таблиці 6 звіту по ЕСВ.
Після збереження таблиці 6 ви побачите структуру звіту. Поки в нім містяться Таблиця 6, тільки що заповнена, обов'язкова Таблиця 1 та сам звіт по ЕСВ (так званий "ярлик"). Натискуйте на "2 додатки", щоб продовжити редагування таблиць, що залишилися.
Якщо вам потрібно створити Таблицю 5, то кликніть на "Створіті додаток". Таблиця 5 редагується і зберігається аналогічно Таблиці 6.
Після цього натисніть "Редагувати" напроти Таблиці 1.
У вікні редагування Таблиці, що відкрилося, 1, по-перше зверху ви бачите можливість навігації - перемикання на вже набрану таблицю 6, на титульний аркуш звіту (ярлик).
По-друге, прокрутивши Таблицю 1 нижче, ви побачите, що абсолютна більшість показників вже заповнені на підставі даних, ввeдених вами в Таблицю 6.
Дозаповніть Таблицю 1 (особливо - нижню її частину, оскільки заголовна і основна її частині заповнені автоматично) і перевірте ще раз.
Перевірте і збережіть (кнопки справа з блакитними іконами - "Перевірити", "Зберегти").
Після збереження кликніть на самому звіті (ярлику), оскільки всі таблиці ви заповнили.
Там вам потрібно зробити перевірку і зберегти. В принципі, титульний аркуш звіту заповнюється автоматично досить коректно (на підставі введених вами дaних y таблицях). Але на перший раз потрібно перевірити, оскільки помилка може бути в неповному або некоректному введенні даних про підприємство (це розглядалося на сторінці Ваші дії в iFin Zvit після реєстрації).
Завершуючий етап - здати звіт по ЕСВ в податкову., натиснувши на кнопку "Відправити".
Якщо, з якоїсь причини на першому етапі Ви не зовсім коректно вказали електронні ключі, то система "iFin Zvit" (console.ifin.ua) запропонує вам заново вказати розташування електронних ключів на вашому комп'ютері і заново ввести паролі до них.
Через деякий час (декілька хвилин, а в окремих випадках при зайвому навантаженні на сервері Державної фіскальної служби - декілька годин) ви отримаєте відповідь (з квитанціями).
Після того як відправили звіт іконка | ![]() |
змінить свій вигляд на наступний: | ![]() |
А після отримання квитанцій - на | ![]() |
Натиснувши на цю останню іконку ви можете переглянути текст квитанцій і роздрукувати їх.
Якщо залишилися питання, запитайте на форумі.
Інші стopінки за темою "Як здати звіт по ЄСВ в податкову":