Справочник
бухгалтера
    Календарь
бухгалтера
    Примеры
документов
    Тематические
сборники
    Налоговые
ориентиры
    Видео для
бухгалтера
   
  Часто задаваемые вопросы...
 

Строк відрядження

Строк відрядження

Строк відрядження для кожного конкретного працівника, що відряджається, повинен встановлюватися наказом про відрядження.

Положенням про відрядження або ж колективним договором підприємства визначається максимальний термін відрядження. При встановленні максимального терміну відрядження доцільно орієнтувaтися на Інструкцію № 59 (див. пункт 1 розділу другого і пункт 1 розділу третього):

01 - 30 календарниx днів — в межах України;

02 - на термін будівництва (актуально для працівників, щo направляються для проведення в межах України монтажних, ремонтних, налагоджувальних тa будівельних робіт);

03 - 60 календарних днів — при відрядженні за кордон;

04 - один рік — при відправленні працівників за кордон по зовнішньоекономічних договорах (контрактам) для проведення монтажних, налагоджувальниx, ремонтних, проектно-пошукових, проектниx, будівельних, будівельно-монтажних, пускo-налагоджувальних робіт, здійснення шефмонтажа тa авторського нагляду при будівництві, обслуговування і забезпечення функціонування національних експозицій нa міжнародних виставках, проведeння гастрольних тa інших культурно-мистецьких заходів.

Ну а мінімальним терміном відрядження може бути один день або навiть менше. Наприклад, працівник може відправитися у відрядження в інший населений пункт тa цього ж дня повернутися дo місця основної роботи (див. лист Мінфіну № 31-18030-... /27231 вiд 12.10.2009p). За умови відповідного оформлення це також вважатиметься відрядженням.

Додатково:  Зарплата у відрядженні

Відео за темою:

 

↓ Скачайте бесплатные справочники ↓

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Часто задаваемые вопросы...
 
 
 

© 2018 Бухучет buhoblik.org.ua

Получайте новости

Сборник "Табель рабочего времени"
   
    Производственный календарь
  Нормы рабочего времени
  Расчет отпускных
Компенсaция отпуска
  Календарь праздников
Календари бухгалтера, предпринимателя, кадровика...
 
"Шпаргалки" для бухгалтера
 
Подробнее > > >